Szanowni Państwo ,
Pragniemy zaprezentować Państwu oferowane przez nas prefabrykaty żelbetonowe.
W roku 2010 rozpoczęliśmy sprzedaż i budowę domów z gotowych ścian keramzytowych, które, dzięki właściwościom keramzytu, są doskonałą alternatywą dla tradycyjnego budownictwa. Jednym z oferowanych prefabrykatów są szczelne szamba.
Świadczymy również usług w zakresie prac ziemnych , rozbiórek i kruszenia materiałów porozbiórkowych na terenie kraju

W skład naszych produktów wchodzą :

Wszystkie nasze produkty posiadają atest PZH

O jakości produktów świadczy fakt iż prezentowane wyroby są już od ponad 10 lat na rynku i grono naszych klientów z roku na rok ulega powiększeniu dzięki dobrej renomie jaką cieszą się oferowane przez nas  produkty.
Dotychczasowi klienci docenili solidność naszego asortymentu i wielu odbiorców trafia do nas z polecenia co według nas jest najlepszym świadectwem wystawionym naszej firmie.

Oferowane przez DST-eco  produkty dostarczamy  na terenie całego kraju samochodami zaopatrzonymi w dźwigi ( HDS ) jak i   samochodami skrzyniowymi.


Realizujemy również montaże ( wykopy , instalację , osadzenie dźwigiem ) zakupionych u nas wyrobów w następujących miastach :

  • Warszawa i okolice- w tym rejonie oferujemy dodatkowo wykonanie przykanalików, studzienek inspekcyjnych, kładziemy także kanalizację zewnętrzną
  • Toruń i okolice
  • Bydgoszcz i okolice
  • Poznań

Aby ograniczyć uciążliwości eksploatacyjne  proponujemy wykonanie stałego przyłącza umożliwiającego łatwe opróżnianie zbiornika bez potrzeby wjeżdżania wozu asenizacyjnego na posesję.

Odbiorcami naszych produktów są zarówno klienci indywidualni, firmy deweloperskie, spółdzielnie mieszkaniowe jak i firmy inżynierii wodnej.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY HURTOWNIE BUDOWLANE I FIRMY INSTALACYJNE